برگزاری جلسه شورای آموزشی مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهیدورمقانی سنندج

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی سنندج  : جلسه شورای آموزشی در سالن جلسات مرکز  با حضور رئیس و مربیان این مرکز و سرپرست اداره آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان برگزار گردید .  

محمدناصر شیر محمدی ، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) و اصحاب باوفایش و گرامیداشت هفته دفاع مقدس هدف از برگزاری این نشست را تشریح برنامه های آموزشی مرکز درشش ماهه دوم سال 1397 در زمینه های مختلف آموزش ، آزمون ،المپیاد ملی مهارت عنوان کرد.

 در این جلسه رئیس مرکز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای ارزشمند مربیان در شروع کلاسهای تابستانی و عرض خسته نباشید خدمت آنها افزود مهمترین رکن در مراکز آموزش فنی و حرفه ای مربیان هستند که با انتقال دانش و مهارت به کارآموزان موجب به نتیجه رسیدن تلاشها و زحمات همه کارکنان اداری شده و باعث می شود به رسالت اصلی  سازمان عمل شود.

شیر محمدی به تشریح دو طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی و مهارت آموزی در محیط کار واقعی پرداخت و خواستار برگزاری جلسات باحضور رؤسای تمامی اتحادیه ها و اصناف و ادارات تامین اجتماعی و تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جهت هر چه بهتر اجرای این طرح شد.

در ادامه مهران کلامی سرپرست اداره آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان درخصوص نحوه بازآموزی مربیان توسط مرکز تربیت مربی کرج مورد تحلیل و نظر خواهی قرار گرفت که پیشنهادات لازم توسط مربیان مرکز ارائه گردید.

حسین فیضی معاون مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهیدورمقانی همچنین با توضیحات در خصوص مسائل اموراداری و مالی، ارزشیابی همکاران را مجدداً مورد بررسی و تایید قرار گرفت.

در پایان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهیدورمقانی سنندج در بخش دیگری از سخنان خود برلزوم تقویت توسعه آموزشها در بخش روستایی تاکید نمود و عنوان داشت:ساکنین روستاها بدلیل عدم دسترسی آسان به دوره های مهارتی از این مزایا بهره مند نمی شوند به همین  دلیل عدالت آموزشی باید در این بخش متمرکز و اجرایی شود.

عکس هفته

مناسبتها

درگاه خدمات الکترونیکی

ورود به سایت